21 Haziran 2018 Perşembe

"Hasta akışını kesmek istiyoruz"

Hasta akışını kesmek istiyoruz
Güncel Yazdır

Haber

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney Gölcük’te yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Ergüney, Gölcük’e 1 sene içerisinde 4 ana branşta da üniteler kurarak İzmit’e hasta akışını kesmek istediklerini ifade etti

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, “Gölcük’te 1 sene içerisindeki hedefimiz, 4 ana branşta ünitelerimizi hizmete sokmak. Kadın, çocuk doğum, genel cerrahi ve dahiliye branşları bunlar. Ulaşılması zor bir hedef ama çabalayacağız.  Bu 4 ana branşın dördünü başaramasak bile ikisini üçünü başarırız. Önümüzdeki yıl Gölcük’ten İzmit’e hasta akışının kesilmesini istiyoruz. Burasını bu bölgede bir üs konumuna gelmesini arzuluyoruz. Böylelikle amacımız İzmit’in hasta yükünü de azaltmak” dedi.

 

EK HİZMET BİNASI

Gölcük Devlet Hastanesi’nin Halıdere’de yapılacak olan yeni ek hizmet binası hakkında da açıklamalarda bulunan Ergüney, “ Gölcük Devlet Hastanesi’nin Halıdere’de yapılacak olan ek hizmet binasında 250-300 yataklı bir tesisimiz olacak. Gölcük bu anlamda önem verdiğimiz bir yer” ifadelerini kullandı.

 

“FİZİK HİZMETLERİNİN MERKEZİ OLACAK”

Halıdere Fizik Tedavi Merkezi’nde çalışmaların sürdüğünü belirten Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, “ Halıdere Fizik Tedavi Merkezi’nde şu anda dış cephe çalışmaları yapılıyor. Şubat sonu Mart başı gibi hizmete sokmayı planlıyoruz fizik tedavi merkezimizi. Bu merkez entegre fizik hizmetlerinin merkezi olacak. Gölcük hem ilimizde gemde ülkemizde adını duyuracaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr