20 Haziran 2018 Çarşamba

"OHAL’in uzatılmasını destekliyoruz"

OHAL’in uzatılmasını destekliyoruz
Güncel Yazdır

Haber

MHP aylık ilçe başkanları değerlendirme toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,” OHAL’i gören bir nesiliz. Bugün OHAL hayata etki eden bir durumda değildir. Özellikle FETÖ ile hızlı bir şekilde mücadele edilmesi için çıkarılmıştır. Biz bunun uzatılmasını destekliyoruz” dedi

MHP aylık İlçe Başkanları değerlendirme toplantısı il binasında gerçekleştirildi.

İlçe başkanlarının katılım gösterdiği aylık değerlendirme toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “  MHP Kocaeli teşkilatları olarak önümüzdeki süreçte saha çalışmaları anlamında programları ilçe başkanlarımıza iletmek adına bir toplantı yapıyoruz. Buradaki amaç Darıca’da başlayan ve Çayırova’da biten çalışmalarımız olacak. İlçe teşkilatlarımızla gerçekleştireceğimiz çalışmaların ardından oluşturulacak rapor Ankara’ya gönderilecek. Vatandaşın konuya bakışı çok önem arz edecek” dedi.

 

“KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ ÜZERİNDE DURUYORUZ”

Bizim için çok hassas bir dönem. MHP’nin ne kadar önem arz ettiğini herkes bilmektedir diyen Ünlü, “ Biz bu misyonu yerine getirmeye çalışacağız. 1 Kasım’da dik durabilmiş bir teşkilatız. Önem arz eden bir teşkilatız. İlçe başkanlarımızı önemsiyoruz. Nisan’da başlayacak olan kongre takvimimizin de toplantısı burada yapılacak. Kongre salonlarını, üyelerini, 90 gün içerisinde belirleyecekler. Bugün itibariyle süreç başladı. Bu süreç MHP’ye sosyal medya üzerinden hakaret edenlerin olmadığı bir yönetim sistemi olacak. Hassasiyetle kırmızı çizgilerimizin üzerinde duruyoruz” ifadelerini kullandı.

 

MHP

 

“MHP OLARAK GEREĞİNİ YAPACAĞIZ”

Yeni anayasa ve Başkanlık sistemi hakkında görüşleri sorulan Ünlü, “Bizim için yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi sorumlu cumhurbaşkanlığı güçlü parlamentodur. Olay sahaya indiğinde genel başkanımızın izinden giderek gereğini yapacağız. MHP Kocaeli teşkilatı seçim sattı mahallinde olacaktır. Bu coğrafyada yaşanacak sıkıntıların önüne geçmek adına referandum da evet demeye devam edeceğiz. OHAL’i gören bir nesiliz. Bugün OHAL hayata etki eden bir durumda değildir. Özellikle FETÖ ile hızlı bir şekilde mücadele edilmesi için çıkarılmıştır. Biz bunun uzatılmasını destekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

VALİLİKTEN YAZI GELDİ

Valilik tarafından propaganda çalışmaları için yürüyüş yapılacak güzergahlarla ilgili yazı gönderildiğini açıklayarak, “MHP Kocaeli teşkilat olarak Valilikten  gelen yazı üzerine  ilçe başkanlarımıza bilgi verildi. Gelen yazıda yürüyüş yapılacak güzergahlar hakkında bilgiler verilmektedir.  Propaganda çalışmalarını her siyasi parti kendi görüşleri kapsamında yapacaktır” dedi 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr