21 Haziran 2018 Perşembe

Kartepe Belediyesi'nden kulüplere malzeme desteği

Kartepe Belediyesi'nden kulüplere malzeme desteği
Kartepe Belediyesi'nden kulüplere malzeme desteği
Kartepe Belediyesi'nden kulüplere malzeme desteği
Kartepe Belediyesi'nden kulüplere malzeme desteği
Spor Yazdır

Kartepe İlçesi'ndefaaliyet gösteren amatör spor kulüplerine geçtiğimiz günlerde ihtiyaçları doğrultusunda Kartepe Belediyesi tarafından malzeme desteğinde bulunuldu

Kartepe’de amatör spor kulübüne destek sağlayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez; Fair -play ruhunun yaşandığı bir Kartepe temennisinde bulundu. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliği yaptığı malzeme dağıtım töreninde amatör spor kulüplerinin Başkan, yöneticileri ve sporcuları hazır bulundu.  Kocaeli Amatör Spor Kulübü Genel Başkanı Murat Aydın, amatörler desteklerinden dolayı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür etti.

 

AMATÖR SPORA DESTEK

Verilen malzemelerin ve sağlanan desteklerin alın terinin hakkını vererek, Kartepe kulüplerinin en güzel başarıları kazanması dileğinde bulunan Başkan Hüseyin Üzülmez, spora ve spor kulüplerine sağladıkları desteklerin yanında spora yönelik hizmetlerle ilgili bilgiler aktardı. Sporun içinden gelen bir olarak sporun desteklenmesi noktasında Kartepe kulüplerini şanslı gördüğünü belirten Başkan Hüseyin Üzülmez, “Sporun desteklenmesi gençlerimizin yeni ülkemizin geleceğinin desteklenmesi anlamına geliyor” dedi. Başkan Hüseyin Üzülmez, malzeme dağıtım törenine katılan amatör spor kulüplerine malzemelerini başarı dilekleri eşliğinde tek tek teslim etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr