22 Haziran 2018 Cuma

“Şehit Polis Fethi Sekin, imanıyla görevini yaptı”

“Şehit Polis Fethi Sekin, imanıyla görevini yaptı”
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel’de Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederken vatandaşlarla da bir araya geldi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Aynı zamanda ilçe merkezinde ve Ereğli’de vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Karaosmanoğlu, yerel ve genel gündemin nabzını halkla beraber tuttu.

 

YÜZLERCE İNSANIMIZIN ÖLDÜRÜLMESİNİ ÖNLEYEN KAHRAMANDIR

İlk olarak Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı’ya konuk olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, burada görev yapan polislerle de yakından ilgilendi. Sohbet eden ve görevlerinde polislere başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, İzmir’de ki terör saldırısında polis memuru Fethi Sekin’in büyük kahramanlık göstererek şehit olması nedeniyle emniyet teşkilatına bir kez daha sabırlar diledi. Ziyaret sonrası açıklama yapan Karaosmanoğlu, “Fethi Sekin şehidimiz alnının akı ve imanıyla görevini yaparken, yüzlerce insanımızın öldürülmesini de önleyen bir kahramandır. Onu yetiştiren anne babaya ve ailesine, sevgilerimi saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

kgdfg

 

ALLAH ZALİMLERE VE HAİNLERE FIRSAT VERMESİN

Canımız başta olmak üzere birçok değerimizin emniyet teşkilatımıza emanet olduğunu vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Halkımızın güvenliğini temin eden teşkilatımız için yerel yönetimler olarak bizlerde görülen eksiklikler noktasında destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz. Allah zalimlere ve hainlere fırsat vermesin. Emniyet teşkilatımız diri ve canlı olursa bizde o kadar kendimizi güvende hissederiz. Allah emniyet teşkilatımızın yolunu açık etsin ve memleketimizi korusun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

MİLLETİNE İNANAN KALBİ İMAN DOLU EVLATLARIMIZ VAR

Ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’da, emniyet teşkilatımıza üzüntülerimizi bu birliktelikte ifade ettiklerini söyleyerek açıklamasında şunlara değindi: “Rabbim bir daha böyle acıları ülkemize yaşatmasın. En büyük temennimiz bir daha bu saldırılara maruz kalmamaktır. Ancak biliyoruz ki, memleketimiz üzerinde hesapları olan içeride ve dışarıda birçok zalim ile hain var.  Ama onların önünde ki en büyük engel emniyet teşkilatımız, askerimiz ve milletimizdir. Vatanına ve milletine inanan, kalbi iman dolu evlatlarımız var.”

 

kldfhfh

 

GENEL VE YEREL GÜNDEMİN NABZINI HALKLA BERABER TUTTU

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve İlçe Başkanı Recep Demirel’in de katıldığı ziyaretlerin diğer bir durağı da Karamürsel Toplum Sağlığı Merkezi oldu. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ferhan Uğur’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Başkanlar Karaosmanoğlu ve Yıldırım, sağlık çalışanlarına görevlerinde başarılar dilediler. Daha sonra kent merkezinde ve Ereğli’de ki vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Karaosmanoğlu, yerel ve genel gündemin nabzını halkla beraber tuttu. 

  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr