17 Mart 2018 Cumartesi

Karaosmanoğlu’ndan Ayaz’a: Bir yıldızı kırarım

Karaosmanoğlu’ndan Ayaz’a: Bir yıldızı kırarım
Güncel Yazdır

Haber

AK Parti Başiskele İlçe Danışma Meclis’inde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a esprili bir göndermede bulunarak,” Hüseyin Başkan kendi kendine yıldız veriyorsun da yıldızı halk verecek. Bakalım referandumda yüzde 80’in üzerinde oy almazsanız bir yıldızı kırarım” dedi

AK Parti Başiskele 52. İlçe Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Yeniköy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen meclis toplantısına AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır, AK Parti Başiskele İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ile çok sayıda partili katılım gösterdi. Programda 37 Mahalle başkanına başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

 

TALUS: KENETLENECEĞİZ

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus son günlerde yaşanan terör saldırılarına değinerek “ Bizim inancımız açık ve nettir. Bu saldırılar karşısında birbirimize kenetleneceğiz. Hiçbir ülke bizim kadar terörle mücadele etmiyor. Fırat Kalkanı Operasyonunda ne işimiz var diyenler Kilis’e bombalar düştüğünde ne yapıyorsunuz diye soruyorlardı. Biz biliyoruz ki oyun kuranların en hayırlısı Allah’tır” dedi.

 

TALUS1

 

AYAZ: KİMSE MORALİMİZİ BOZAMAYACAK

Danışma Meclisi’nde gerçekleştirdiği sunum eşliğinde konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “ Bugün gelmiş olduğumuz noktada Başiskele farklı bir noktaya geldi. Başiskele’de her mahallede olmaya gayret ediyoruz. Arkadaşlarımız her noktada faaliyette. Bizim çalışan arkadaşlarımızın çalışma karşılığı sadece maddi bir beklenti değil. Hepsi kendi geleceklerine çalıştıklarının farkında böylece. Çalışmalarımız bereketleniyor. Her mahallemizde birçok değişikliklere imza attık. Biz gücümüzü ilk önce hükümetimizden, Cumhurbaşkanımızdan, halkımızdan alıyoruz. Halkımız hükümetimizin arkasında olmasa biz bunları başaramazdık. Kimse asla bizim moralimizi bozamayacak” dedi.

 

AYAZ1

 

“MADE İN BAŞİSKELE”

Önümüzdeki süreçte de Başta referandum olmak üzere en güzel şekilde altına da Made in Başiskele yazacağız diyen Ayaz, “  Başiskele de artık farklılıklar yok. Başiskele’nin her noktasında güler yüzlü insanlar var. Planlamalarımızı bitirdik. Bugüne kadar 75 beldenin 20 yılda yaptığı şuyulandırmayı 7-8 senede tamamladık. Bugün turizm, yatırım, ulaşım, konut yatırımı yapmak isteyenin gözü Başiskele’de” şeklinde konuştu.

 

KATILIM1

 

KARAOSMANOĞLU: KARŞIMIZA ADAM GİBİ ÇIKMIYORLAR

Meclis toplantısında Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “ Çok güzel hizmetler yaptık. Türkiye’ye model olan çalışmalara imza attık. Mükemmeliyetin sonu yok. Her geçen gün daha iyisini yapacağız. Bu güzellikleri eskiden gelişmiş ülkelerde görerek hayranlıkla bakıyorduk. Şimdi biz onlardan güzelini yapıyoruz. Batı boş durmuyor, kıskançlık var. Üretim enerji azalıyor. Türkiye kalkınıp söz sahibi oluyor. Biz de Türkiye gibi olabilsek diye ülkeler var. Bu Batı’nın işine gelmiyor. Onun için karanlık planlar yapıyorlar. Karşımıza adam gibi çıkmıyorlar” dedi.

 

KARAOSMANOĞLU1

 

“BİR YILDIZI KIRARIM”

Türkiye üretim merkezi haline geldi. Üretim gücümüz, enerjimiz, kapasitemiz var diyen Karaosmanoğlu, “ Milli birliğimiz her şeyin önünde. Hüseyin Başkan kendi kendine yıldız veriyorsun da yıldızı halk verecek.  Bakalım referandumda yüzde 80’in üzerinde oy almazsanız bir yıldızı kırarım. Bu anayasa değişikliği daha hızlı bir şekilde kalkınmamızı sağlayacak. Mikropları temizleyeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden, kavga etmeden onurlu bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Sandık, sandık çalışacağız. Bu referandumu çok önemsiyorum. Ciddiye alıp, zaman ayıracağız” diye konuştu.

 

YILMAZ:  MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

Danışma Meclisi Toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “  Kalbimiz kan ağlayarak vatan nöbetimizi tutmaya devam ediyoruz. 2016 acılı geçti. Maalesef 2017 yılına da acılarla başladık. Küfür, ,ihanet boş durmuyor. Bu vatanı korumaya and içmiş, ak davamızın ak neferleri de el ele vererek mücadelesine devam ediyor. Tüm kalleş saldırılarda bizlerin huzur içerisinde yaşamamızı sağlayan vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum” dedi

 

YILMAZ1

 

“BU OYUNLARI BOZACAĞIZ”

Çok zor tarihi bir dönemeçteyiz. Bu dönemeçte liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın uyarılarına dikkat kesilmek mecburiyetindeyiz diyen Yılmaz, “ Adeta ikinci bir kurtuluş savaşı içerisindeyiz. Bize yeniden Sevr’i imzalatmak istiyorlar. Bu aziz millet Osmanlıyı parçalayanlar tekrar Ortadoğu’da ve Anadolu’da yarım kalan hesaplarını gerçekleştirmek istiyorlar. Yeni bir operasyonu başlattılar. Bu süreç ABD, İsrail ve İngiltere tarafından planlanan Büyük Ortadoğu Projesi adı altında yeni çalışmalara girdiler. Bu anayasa süreciyle tek başlı, siyasi istikrarı daha güçlü bir Türkiye ile bu oyunları bozacağız. Ümitsizliğe düşmek bir mümine yakışmaz” dedi.

 

YILMAZ’DAN CHP’YE SERT İFADELER

Yılmaz konuşmasında, “Bakmayın CHP’nin kopardığı gürültülere. Bize zaten diktacılar tarafından giydirilen bu deli gömleği zaten çıkarılmaya çalışılmış. CHP’nin manipülasyonlarına izin vermeyeceğiz. Kapı kapı dolaşarak, bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirme gayreti içerisinde olacağız. Bu anayasa çalışmaları geçmişte de yapılmış. CHP’nin bunu yeni bir şeymiş gibi yangın çıkarmasına müsaade etmeyeceğiz. Bu millete anayasa yazdırmadı birileri. Bir bürokratik oligarşi meydana getirdiler.Seçimle işbaşına gelemeyeceğini bilen CHP zihniyeti ya darbe ile ya da darbe sonucu oluşturduğu bürokratik oligarşiyle yönetime gelmiştir. Bizim rejim meselemiz yok. Ama CHP’nin millet iradesi ile göreve gelememe sorunu var. Bunun telaşına kapıldılar. Bunların demokrat gözüken sahte yüzlerini yakinen gördük. Biz CHP’yi tanıyoruz. Bunların sahte iki yüzlü halkçılığını millete anlatmamız lazım. Halkın iradesine saygısı olmayan milletin karşına nasıl çıkacaklar. Biz milletin iradesin saygılıyız” dedi.

 

CEYHAN: ESAS İŞARET FİŞEĞİ 2013’TE ATILDI

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın ardından son konuşmacı olarak kürsüye çıkan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Yılın ilk danışma toplantısını icra ediyoruz. Başiskele 15 yıl önce hangi mutluluktaysa bugün de öyle.Zor günler yaşatılmak istenen bir süreçten geçiyoruz. Birçok şeyin kuruluştan ama esas işaret fişeğinin 2013’lerde yattığını düşünüyorum. 2013 Mayıs ekonomik olarak çok iyi bir noktadaydık. Mayıs ayında İMF’ye olan borcumuzu da bitirmiştik. Bunun üzerinden birkaç ay geçmişti ki Gezi Parkı olayları yaşandı. Ortalığı karıştırmaya başladılar. Millet fotoğrafı gördü”

 

CEYHAN1

 

“1 KASIM’DA ZAFERE İMZA ATTIK”

İkinci operasyonu 17-25 Aralık’ta yapıldı. Onlarca dosyayı birleştirerek bir operasyon yaptılar. Durmadılar. Onlar durmazlar. Bu kıyamete kadar sürecek bir mücadele. Ama bizde bu mücadeleden geri durmayacağız. 7 Haziran’da tek başına iktidar olamadık. Milleti suçlamadan hatalarımızı gördük. 1 Kasım seçimlerine hazırlandık. Ve 1 Kasım’da zafere imza attık. Kocaeli’de 56 buçuk oy aldık. Artık omuzlarımızdaki yük çok daha fazla arttı dedik. 2017’de Türkiye yolundan dönmedikçe biliniz ki onlar durmayacaklar. Bunu bilirsek mücadelemizi ona göre yaparız.” ifadelerini kullandı.

 

“8. YILDIZI TAKACAĞIZ”

Referandum hazırlıkları hakkında çalışmalar yapacaklarını belirten Ceyhan, “Biz soru cevap yapacağız. Herkes dersine çalışsın. Siz CHP’nin söylemlerini bırakın. Duyarlı siyasi parti mensuplarına sesleniyoruz. Biz Başiskele’den yüzde 80’i alacağız ve 8. yıldızı takacağız. Recep Tayyip Erdoğan yalnız değildir. Bu saatten sonra hamasi söylemlerden ziyade omuz omuza verme zamanıdır. ” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine