23 Mayıs 2018 Çarşamba

Kardeş şehirin caddesine o isim verildi

Kardeş şehirin caddesine o isim verildi
Güncel Yazdır

Gölcük Belediyesi ve İznik Belediyesi Kardeş şehir olmalarının 2. Yılını geçtiğimiz günlerde doldurmuş ve yapılan ziyaretlerle de bunun en güzel örnekleri yaşanmıştı.

Bu kapsamda kardeşliğin bir üst seviyeye çıkarılması adına İznik Belediyesi Meclis toplantısında, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın önemli bir adım daha attı. Bu kapsamda İznik’in bazı cadde ve sokaklarda  isim değişikliğine gidildi. Bu kapsamda Göl Sahil Caddesi’ne kardeş şehir Gölcük'ün isminin verilerek yeni adının Gölcük Caddesi olarak değiştirilmesi meclis toplantısında oybirliği ile alınan kararla değiştirildi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın girişimleri ve Gölcük İznikliler Derneği Hasan Basri Başbay’ın katkılarıyla böylesine güzel bir olayın faaliyete geçmesi kardeşliğin daha da pekişmesine ve daha nice güzel çalışmaların ve projelerinin yapılması da katkı sağlayacak.

 

İZCSFS

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr