19 Nisan 2018 Perşembe

Temizlik ekipleri engel tanımıyor

Temizlik ekipleri engel tanımıyor
Güncel Yazdır

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Körfez’in üst kesimlerindeki yoğun kar ve buzlanmaya rağmen çöp toplama işlemini sürdürüyor. Bazı bölgelerde iş makineleri de ekiplere destek veriyor

‘Temiz Çevre, Temiz Körfez’ sloganı ile birçok yatırımın hayata geçirildiği Körfez’de, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de çöp toplama işlemlerini her türlü olumsuzluğa rağmen ara vermeden sürdürüyor. Özellikle geçtiğimiz hafta Körfez’in üst kesimlerini etkisi altına alana kar yağışı, zaman zaman devam ediyor.

 

KFHFD

 

HİZMET AKSAMIYOR

Ekiplerin konteynırlara ulaşamadıkları noktalarda ise devreye iş makineleri girdi. Ekipler iş makinelerinin yardımıyla konteynırları boşalttı. Ekiplerin özverili çalışması takdir toplarken, vatandaşlarda bu konuda her zaman duyarlı olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler.

 

KGFDHF

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi