28 Mayıs 2018 Pazartesi

İznikliler Derneği'nde 'gençlik aşısı'

İznikliler Derneği'nde 'gençlik aşısı'
Güncel Yazdır

İznikliler Kültür ve Dayanışma Derneği Hasan Basri Başbay başkanlığında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

 

 

İznikliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nin olağan toplantısının gündem maddesi derneğe gençlik kolları kurmak oldu. Kurulması planlanan gençlik kolları ile gençlere ve gelecek nesillere kendi değerlerini öğretmek amaçlandı. 

 

GENÇLER AKTİF HALE GELECEK

İlerleyen seçimlerde dernek yönetiminde gençlerin daha aktif olacağını belirten İznikliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay, "İlerleyen seçimlerde yönetimde genç bireylerin  daha aktif yer alması gerekli. Gençlerin parlak fikirleri ve projeleri sayesinde daha dinç ve kuvvetli bir yönetim şekli ile  herkesin birbirine karşı daha saygı, sevgi, güven ve dayanışma içinde bulunarak özlemini duyduğumuz birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek arzusundayız. Gençlik kollarının kurulması ile Gölcük’te yaşayan tüm İznikli gençlerimiz rahatça bir arada kültürlerini yaşadıkları seslerini özgürce duyurdukları, gelecek adına plan ve projelerini sundukları, düğün cenaze vb. davet ve toplantılarda bir araya gelerek kaynaştıkları bir ortam planlanmaktayız" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr