26 Nisan 2018 Perşembe

Belediyenin ‘gizli’ kahramanları

Belediyenin ‘gizli’ kahramanları
Güncel Yazdır

Körfez Belediyesi hayata geçirdiği projelerle kente farklı bir değer katarken, o projelerin devamlılığını sağlayan birde görünmeyen kahramanlar var. Tek amaçları, hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlamak

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, onları “Körfez’in gizli kahramanları” diye nitelendiriyor. Projelerin bir bir hayata geçirildiği Körfez’de, onlar arka planda canla başla çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün atölyelerinin yer aldığı Teknik Hizmetler çalışanları, sahada görev yapan araçların bakımlarını gerçekleştirirken, aksamadan hizmet vermelerini sağlıyor.

 

fşlkjgh

 

EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR

Motor atölyesinde araçların teknik aksaklıkları giderilirken, ağır kaynak atölyesinde de özellikle Körfez’in üst noktasında görev yapan kar araçlarına ait kepçelerin onarımları yapılıyor. Atölyelerde ayrıca; araçların lastik, elektrik aksan, fren, boya ve kaporta işlemleri de ekipler tarafından gerçekleştiriliyor.

 

fkdfş

 

HİZMET YARIŞI VAR

Araç bakımları dışında; kaynak ve marangozhane ise belediye binasındaki eksikliklerin giderilmesini sağlıyor. Marangozhane sadece belediye binasında değil, projeler doğrultusunda camilerin, okulların ve diğer kamu binalarının da eksikliklerini tamamlıyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın da ziyaret ederek motivasyonu üst noktada tuttuğu ekipler, hizmet yarışı için mesai yapıyor.Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr Aytaş Şömine BasiskeleSanayi