20 Nisan 2018 Cuma

600'ü aşkın işçiye eğitim verildi

600'ü aşkın işçiye eğitim verildi
Güncel Yazdır

HAK-İŞ ve MÜSİAD, ÇSGB tarafından yönetilen ve AB tarafından finansmanı sağlanan “İşçi ve İşverenlerin Uyum Kapasitelerinin Sosyal Diyalog Yaklaşımıyla Artırılması” Teknik Destek Projesi kapsamında gerçekleştirilen İş Yaşamı Becerileri Eğitimleri ile 19-23 Aralık 2016 tarihlerinde Kocaeli’de 600’ü aşkın işçiye eğitim verildi.

Wellborn Luxury Hotel’de 19 Aralık 2016 pazartesi günü Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’un açılış konuşması ile başlayan eğitim semineri , ilk dört gün, 19-22 Aralık 2016 tarihlerinde Wellborn Luxury Hotel’de, 23 Aralık 2016 tarihinde ise Gebze Holiday Inn Hotel’de gerçekleştirilen eğitim ile sonlandırıldı.

 

işçiş

 

5 GÜN SÜRDÜ

Uzmanlar tarafından, Yerel Koordinatör Ufuk Cüceoğlu, Proje Ofisi Yöneticisi Ezgi Elif Topaloğlu,  HAK-İŞ/Hizmet-İş Sendikası üyelerine beş gün boyunca 600’ü aşkın işçiye iş kanunu, iş sağlığı ve güvenliği, mesleki eğitim, sosyal diyalog, toplu iş sözleşmeleri ve endüstriyel ilişkiler alanlarında eğitim verildi. Beş günlük eğitim seminerine, HAK-İŞ Konfederasyonu'na bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri, Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, şube yönetim kurulu üyeleri, sendika işyeri temsilcileri ve üyeler yoğun katılım sağladılar.Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi