26 Mayıs 2018 Cumartesi

Karamürsel TEMA kahvaltıda buluştu

Karamürsel TEMA kahvaltıda buluştu
Güncel Yazdır

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve TEMA Vakfı, Karamürsel’deki Okul Aile Birliği Başkanlarıyla bir araya geldi.

Karamürsel Belediyesi ve Karamürsel TEMA Vakfının ortaklaşa düzenlediği Kahvaltı programı bu sabah gerçekleşti. Kahvaltıya Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli Tema Vakfı Başkanı Nermin Tol, Karamürsel Tema Vakfı Başkanı Nilgün Önal, Tema Vakfı yönetimi ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı. Karamürsel Tema Vakfı Başkanı Nilgün Önal’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, Nermin Tol ile birlikte TEMA Vakfının amaçlarından ve ülkemizin dışında dünyadaki öneminden bahsettiler. Doğa konulu kahvaltı programında Okul Aile Birliği Başkanları aracılığı ile hem öğrencilere hem de velilere seslerini duyurmak isteyen Tema yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın destekleri ile amaçlarına ulaştılar.

 

tljf

 

Konuşmalarını bitiren Tema yöneticilerinin ardından Başkan Yıldırım yaptığı konuşmada, “Karamürsel Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri 12 senedir daha yeşil, daha yaşanabilir bir Karamürsel için çalıştığımın en yakın şahitleri sizlersiniz. Sizin öncülüğünüzle ilk önce kendi okullarınızdaki velilere, öğretmenlere ve öğrencilere aşıladığınız her bir fidan sevgisi, doğa sevgisi gelecek günlere attığımız temeller olacaktır. Doğayı sevmeden yetişen bir çocuk, ilerdeki hayatında bunun zararını kendisi değil tüm insanlığa lanse eder. Ağacın ve oksijenin bol olduğu ilçemizde doğup büyümenin mutluluğu içerisinde olduğum için bunun bozulmaması adına elimden gelen her şeyi yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim. Karamürsel Tema Vakfının yapmış olduğu çalışmalardan ve farkındalık yaratmak adına yaptıkları her projeden dolayı onları tebrik ediyorum. Bu zamana kadar desteklerimi esirgemedim ve bu zamandan sonrada desteklerimi esirgemeyeceğimi bildirmek istiyorum.’’ dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr