23 Nisan 2018 Pazartesi

TEOG'da tam puan Kültür Okulları'ndan

TEOG'da tam puan Kültür Okulları'ndan
Eğitim Yazdır

2016-2017 eğitim öğretim yılının 1.TEOG sınavı sonuçları açıklandı. 8. Sınıf öğrencisi Zehra Nil Sarışık 120 sorunun tamamını doğru cevapladı ve tam puan aldı.

Deneyimli eğitim kadrosu, eğitimde çağı takip eden ve yakalayan anlayışı ile göz dolduran Kültür Okulları'nda başarı tesadüfen gelmedi.

 

ognh

 

"BAŞARI HER ZAMANKİ GİBİ BİZLERİN OLDU"

Deneyimlerini öğrencilerine aktardıklarını kaydeden Okul Kurucusu Ali Aydemir, “Sınavlar konusundaki deneyimlerimizi kullanarak sınava girecek öğrencilerimize uyguladığımız program, deneme sınavları, bu sınavların TEOG ile uyumlu oluşu, öğrencilerin sınav kaygısı ile başa çıkmalarını sağlamak için yapılan seminer ve rehberlik çalışmaları, fedakar öğretmenlerimiz sayesinde başarının geleceği zaten aşikardı. Elbette bu yoğun ve yorucu tempoya ayak uyduran öğrencilerimiz ile velilerinin de fedakarlıkları  işin içine dahil olunca başarı her zamanki gibi bizlerin oldu.” dedi. 

 

oflşd

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Ortaokul Müdürü Çağlar Akkaş ise, “Geçen sene okulumuz ilk kez TEOG sınavına girmişti ve o zamanki okul ortalamamız 101.80 idi, bu seneki TEOG sınav ortalamamız 105.83’e yükseldi. Ortalamamızın yükselmesinde, başarımızın artmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi. Tam puan yapan öğrencimiz Zehra Nil Sarışık'ın yanı sıra 1 yanlış ile tam puanı kaçıran Ayşe Sude Mağ ve Zeynep Serra Çelik gibi emek harcayan tüm öğrencilerimizi de ayrı ayrı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Dilovası 23 Nisan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi