25 Nisan 2018 Çarşamba

CHP'de sevindiren beraat

CHP'de sevindiren beraat
Güncel Yazdır

17 - 25 Aralık sürecinde istifa eden bakanları maskeli gösteren pankartların CHP Körfez İlçe Binası'na asılmasından dolayı, "Kamu Görevlisine Hakaret" suçundan yargılanan CHP Körfez İlçe eski Başkanı Tuğman Kayalı'nın davadan beraatine karar verildi.

17 - ­25 Aralık sürecinde istifa eden AKP’li eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Erdoğan Bayraktar ve Egemen Bağış’ı maskeli gösteren pankartların geçtiğimiz yıllarda Körfez ilçe binasına asılması nedeniyle hakkında açılan "Kamu Görevlisine Hakaret" davasından yargılanan ve 2 yıla kadar hapsi istenen CHP Körfez İlçe eski Başkanı Tuğman Kayalı'nın davadan beraatine karar verildi. Kayalı'nın bugün yapılan davasını CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da yakından takip etti.

 

ğdsgldfb

 

Beraat kararı ile partide sevinç yaşatan dava Küçükkaya tarafından sosyal medya üzerinden şu mesajla duyuruldu: 

 

"Dizi bitti. 17­25 aralık il ilgili Hakkımda açılan 4 eski bakana hakaret davası sonuçlanmıştır. Hakim beraat kararı verdi. Teşekkür ediyorum. Bu süreçte desteğini esirgemeyen başta eşim ve aileme. Davamı takip edip sonuçlanması için büyük çaba gösteren av. Emrah tokere, av. Arzu turkkala, av. Başar değere, av. Fahri örengüle CHP Kocaeli İl başkanlığına, CHP Körfez ilçe başkanlığına, bu süreçte destek için gelen ilçe başkanlarına, eski yeni yönetim kurulu üyelerine, meclis üyelerine, cefakar ve vefakar CHP sevdalılarına şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum."

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr Aytaş Şömine BasiskeleSanayi