23 Mayıs 2018 Çarşamba

Kaliteli ve modern yaşam Başiskele'de

Kaliteli ve modern yaşam Başiskele'de
Güncel Yazdır

Başiskele hızlı bir şekilde göç almaya ve yapılaşmaya devam ediyor. Kaliteli ve modern şehir yapılaşmasının en güzel örneklerinin görüldüğü Başiskele ’de yeni imar yolları açılıyor, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılan kamulaştırmalar ile eski yapılar yıkılıyor, semt meydanları oluşturuluyor.

Düzenli, sağlıklı ve estetik yapılaşmanın sürekliliğinin sağlanması için çalışmalar gerçekleştiren Başiskele Belediyesi yeni imar yolları açıyor, tehlike arz eden yapıları yıkarak mağduriyetlerin yaşanmaması için tedbirler alıyor.

 

YAPIMLAR TAMAMLADI

Çalışmalar kapsamında Paşadağ Mahallesi Yarışalanı Caddesi üzerinde bulunan Hayırseverler Cami'nin eski lojman binasının yerine yeni bir bina yapan ekipler önümüzdeki günlerde eski binayı yıkacak. Lojman binasının altında bulunan şadırvan ve tuvaletlerin yerine de yeni bir bina yapan Başiskele Belediyesi, Yarışalanı Caddesi ile Ulus Caddesi’ne dönüş sağlayan yolu geniş ve güvenli hale getirmiş olacak. Hayırseverler Cami Lojmanı 2 kat ve 230 metrekare alandan oluşuyor. Başiskele Belediyesi’nin bu yönde yaptığı çalışmalar kapsamında Serindere Mahallesi Cami lojmanı ve Doğantepe Azizağa Cami Lojmanı'nın yapımları tamamlandı.


jfd9048

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr