26 Mayıs 2018 Cumartesi

Yeni yaşını AK Parti'ye üye olarak kutladı

Yeni yaşını AK Parti'ye üye olarak kutladı
Güncel Yazdır

Haber

Geçtiğimiz günlerde 18 yaşına giren lise son sınıf öğrencisi Berat Aycan, yeni yaşını AK Parti’ye üye olarak kutladı. AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, Aycan'a parti rozeti taktı

Karamürsel'de ikamet eden lise son sınıf öğrencisi Berat Aycan yeni yaşını AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları'nda kutladı. İlçe gençlik kolları başkanı Adem Özgüneş, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı Aycan'ın üyelik işlemlerini gerçekleştirerek, parti rozetini taktı. 

 

ÖZGÜNEŞ: GENÇLERİMİZİ İYİ SİYASET YAPACAK

Son aylarda lise ve üniversite komisyonlarının en etkili şekilde çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, "İlçemizin gençlerine sahip çıktığımız gibi üniversiteli kardeşlerimize ve lisedeki kardeşlerimize sahip çıkıyoruz. Genç kardeşlerimiz siyaset için çok hevesli. Bizde bu heveslerini kırmıyoruz. Lise ve üniversite komisyonlarında siyaset yapmalarını sağlıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimiz yarınlarımızda çok iyi siyaset yapacak, bundan hiç şüphemiz yok" dedi.

 

pdgkjds

 

AYCAN: GURUR DUYUYORUM

Takılan parti rozetinden dolayı duyduğu heyecanı dile getiren Berat Aycan ise, "Şuan çok heyecanlandım. Recep Tayyip Erdoğan gönüllüsü olarak Ak Parti'ye üye olmaktan gurur duyuyorum. Başkanımız Adem Özgüneş ve yönetimi bu kararımda çok etkili oldu. Bundan sonra aktif siyasetime Karamürsel ilçe gençlik kollarında sürdüreceğim" ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr