19 Mart 2018 Pazartesi

Vali Güzeloğlu, Derincespor'u konuk etti

Vali Güzeloğlu, Derincespor'u konuk etti
Vali Güzeloğlu, Derincespor'u konuk etti
Vali Güzeloğlu, Derincespor'u konuk etti
Spor Yazdır

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar ile beraberinde, Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu, Kulüp Müdürü Volkan Elmaser, Teknik Direktörü Ali Asım Balkaya, Kulüp Yöneticileri; İrfan Aydoğdu, Kadir Nuroğlu, Takım Kaptanı Ömer Çelimli, Futbolcular İbrahim Gürel ve Raif Gündoğdu’yu makamında kabul etti.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun isminin yazılı olduğu 41 numaralı forma, atkı ve  çiçek takdiminde bulunan Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu ziyarette yaptığı konuşmalarında; “ Sayın Valim; şimdiye kadar derdimizi, sevincimizi paylaşacak çok imkân bulamadık, ilk defa bizlere böyle bir imkân tanındı,  bunun için özellikle size çok teşekkür ediyorum.” diyen Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu kulübün çalışmaları hakkında Sayın Valimize bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

"BAŞARISI BİZİM BAŞARIMIZDIR"

Vali Hasan Basri Güzeloğlu yaptığı konuşmalarında;“İlk önce hoş geldiniz demek istiyorum. Kocaeli’mizin bir bütün olarak her alanda, her boyutta daha iyiye, daha güzele ve en iyiye gitmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Şüphesiz ki bu bütünlüğün içerisinde sporda çok önemli bir yer teşkil ediyor. Kocaeli’nin sahip olduğu potansiyelin, birikimin, derinliğin ve dinamiklerin her alanda Türkiye adına en önde bir model olmayı gerektirdiğini biliyoruz. Bu perspektiften baktığımız zaman spor alt yapısı ve sporun alt başlığında futbol tabi önemli bir sorumluluk ve ilgi alanımızdır. Profesyonel Kulüplerimiz perspektifinde bütün kulüplerimizi ziyaret ettik. Derincespor’un da diğer spor kulüplerimiz gibi hem değerli olduğunu, hem de önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Başarısı bizim başarımızdır ve ilimizin başarısıdır.

 

"HEDEF SÜPER LİG OLMAK ZORUNDA"

Diğer buluşmalarda da ifade ettiğim gibi bugün Türkiye 1’inci Süper Lig’ine futbol olarak baktığımız zaman iki ilçe takımı bulunmakta ve bu iki ilçenin de konumu itibari ile Kocaeli’miz adına tüm ilçelerimizden çok farklı, çok kabul edilebilir büyük bir imkanları yok. Demek ki Kocaeli için hedef, bir bütün olarak, ilçeler olarak da en ötesi yani Süper Lig olmak zorunda. Bu perspektifte hareket etmek, bu perspektifte gayret göstermek ve bu çerçevede olayı görmek lazım. Bende sizlere, başkanımıza, yönetimdeki arkadaşlarımıza, teknik kadromuza  başarılar diliyorum. 2’nci dönemin beklentilerinizin karşılığının alındığı bir süreç olmasını temenni ediyorum” dedi. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu  Derincespor Kulübü'ne çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine