20 Nisan 2018 Cuma

Ellibeş muhtarlarla bir araya geldi

Ellibeş muhtarlarla bir araya geldi
Güncel Yazdır

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in yönetiminde yapılan Olağan Mahalle Muhtarları Ocak Ayı toplantısı Gölcük Belediye Sanat Galerisi Çok Amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Başkan Ellibeş’in yanısıra , Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Sedaş Vardiya Amiri Coşkun Abiş, Kocaeli Büyükşehir Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı sorumlusu Hasan Ömer Bayrak ve Mahalle Muhtarları katılım gösterdi.

 

YTYYR

 

"HİZMETLERE VE PROJELERE DEVAM EDECEĞİZ"

Ocak ayı toplantısında mahalle muhtarları sırayla söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, sıkıntıları, halkın istek ve taleplerini anlatarak çözüm üretilmesi noktasında görüş belirttiler. Başkan Ellibeş bu geleneği göreve başladığı günden itibaren her ay düzenli olarak devam ettirerek birlikte başarmaya devam edeceğiz diyerek, bu birliktelik içerisinde önümüzdeki süreçte de hizmetlere ve projelere devam edeceğiz.

 

YPKLİHJY

 

"UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Başkan Ellibeş konuşmasına devamla, Bu çalışmaları yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız. Muhtarlarımız bizlerin mahallelerdeki temsilcisi ve bu anlamda da  koordineli olarak çalışmaya Gölcük’ün sorunlarını birlikte çözmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. Ellibeş, Gölcük sınırları içerisinde kar ve yoğun yağışların getirdiği zorluklarla büyük bir  özverili ile mücadele eden tüm kurum ve kuruluşlara ve muhtarlara gönülden teşekkür etmeyi unutmadı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi