20 Mart 2018 Salı
Global Medya

Damla gönüllüleri harekete geçti

Damla gönüllüleri harekete geçti
Güncel Yazdır

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği Damla Projesi kapsamında Gebze Teknik Üniversite'sinde oluşturulan GTÜ Damla Öğrenci Topluluğu çalışmalarına başladı.

Özellikle dezavantajlı guruplara gönüllülük esasına dayanarak bir çok konuda yardımcı olmaya çalışacak olan GTÜ Damla Öğrenci Topluluğu ilk etkinliğini Çayırova Sevgi evlerinde yaşayan çocuklara sürpriz yaparak gerçekleştirdi. Topluluk üyesi 15 GTÜ öğrenci Çayırova Sevgi evlerine yaptıkları ziyarette 4-13 yaş aralığında bulunan çocuklarla birlikte oyunlar oynadı, yüz boyalarıyla tatlı kedilere, rengarenk kelebeklere ve küçük kaba sakallara dönüşen miniklerle sohbet etti. Yapılan etkinliğin kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini söyleyen GTÜ Damla Topluluğu Başkanı Dilara Ayvazoğlu, "Onların büyümüşte küçülmüş hallerini görüp gelecek adına ümit tazelemek, ekibimize yeni projeler için güç verdi. Bu sevgi damlası bizlere ezber bozdurdu; meğer sevgi, damlaya damlaya göl olmuyormuş! Bir damla sevgi, yerini bulunca bir umman hissi oluşturabiliyormuş." açıklamasında bulundu.  

 

ykrşldgfk

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine