23 Mayıs 2018 Çarşamba

Kandıra ilk meclisinde terörü kınadı

Kandıra ilk meclisinde terörü kınadı
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Meclisi Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in başkanlığında toplandı. 2017’nin ilk meclis toplantısının hayırlı olmasını dileyen Başkan Köken, İstanbul’da yaşanan terör saldırısını kınadı.

2017 yılının ilk meclis toplantısında yedi gündem maddesi görüşüldü. Yılın ilk meclis toplantısı olması dolayısıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan 2017 Ocak meclis toplantısında konuşma yapan Başkan Ünal Köken, 2016 yılının zorlu geçtiğini belirtti.

 

UYARILARDA BULUNDU

Yaşanan terör olayları nedeniyle sıkıntılı günler yaşandığını anlatan Başkan Köken, 2017 yılında bu tür olayların geride kalmasını diledi. 2017’nin ilk saatlerinde İstanbul’da yaşanan terör saldırında yaşamını yitiren vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara şifa dileklerini ileten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, terörün ortadan kalkması için vatandaşlar olarak herhangi bir şüpheli durumda emniyet güçlerine haber verilmesi konusunda uyarıda bulundu.

 

kgşl

 

DİMDİK AYAKTAYIZ

Türkiye’nin sarsılmaz bütünlüğünü ve birliğini bozmak isteyenlere karşı dimdik ayaktayız diyen Başkan Köken, konuşmasının ardından meclis toplantısını sürdürdü. 2017 yılı Ocak ayı meclis toplantısında görüşülen gündem maddelerinden ilki olan, yazı işleri müdürlüğünün 2017 yılı meclis toplantısı gün ve saatinin belirlenmesi hakkındaki yazı, aynı gün ve saat olarak sürmesinin devamı kararlaştırıldı. Yazı İşleri Müdürlüğünün Meclis Üyelerinin huzur haklarının  belirlenmesi hakkındaki gündem maddesiyle Yazı İşleri Müdürlüğünün Başkan Yardımcısı Aylık Ödeneğinin Belirlenmesi hakkındaki yazı, Yazı İşleri Müdürlüğünün sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretinin tespit edilmesi hakkındaki yazıyla birlikte Zabıta Müdürlüğünün Zabıta personeli mesai ücreti hakkındaki gündem maddeleri görüşülerek plan ve bütçe komisyonuna sunuldu.  

 

ALTINAY KOMİSYONA SEÇİLDİ 

İmar ve şehircilik müdürlüğünün Akdurak Mahallesi 265 ada  299 ve 300 nolu parsellerin imar planı tadilatı hakkındaki yazı ise imar komisyonunda görüşülmek üzere havalesi kabul edildi. Ardından Denetim Komisyonu Seçimlerine geçen Kandıra Belediye Meclisinde yapılan oylama sonucunda Vedat Burhan, Selahattin Okan, Erdal Çetin, Murat Ölmez, Hilal Kübra Altınay komisyona seçildi.Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr