26 Mayıs 2018 Cumartesi

Büyükşehir 12 ilçenin muhtarlarıyla buluştu

Büyükşehir 12 ilçenin muhtarlarıyla buluştu
Güncel Yazdır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen muhtarlarla koordinasyon toplantıları tamamlandı.

Yapılan toplantılar sayesinde 12 ilçede bulunan muhtarların tamamıyla istişareler gerçekleştirildi. Toplantılara Daire Başkanı Lütfi Efil, ilgili şube müdürleri ve muhtarlar katıldı.

 

12 İLÇENİN TAMAMINDA TOPLANTI YAPILDI

Toplantılar her gün farklı bir ilçede yapılacak şekilde organize edildi. 3 hafta süren toplantıların sonuncusu Körfez ilçesinde bulunan muhtarların katılımıyla gerçekleştirildi.

 

mfhşk

 

MUHTARLIK DANIŞMAN SİSTEMİ TANITILDI

Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete konulan muhtarlık bilgi sistemi hakkında detaylı bilgilerin verildiği toplantılarda muhtarların direkt ulaşabilecekleri ve işlerin daha hızlı yürümesini sağlayacak muhtar irtibat sorumluları tanıtıldı. Sistem sayesinde muhtarlar ilgili kişiyi arayarak işlerin daha hızlı ve pratik olarak yürümesini sağlayacak.

 

mflhk

 

BİZ SİZLERİN ELÇİLERİYİZ

Yapılan toplantılarda değerlendirmelerde bulunan Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanı Lütfi Efil, ‘’Bizler burada sizlerin elçisi olarak görev yapıyoruz. Sizlerin taleplerini ilgili yerlere iletmek veya elimizden geliyorsa istekleri yerinize getirmek için buradayız. Sizler de artık başvurularınızı arkadaşımız sayesinde daha hızlı bir şekilde takip edebilecekseniz. Saat kaç olursa olsun telefonlarımız sizlere her zaman açık’’ diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr