21 Haziran 2018 Perşembe

TÜGVA iki ilçe temsilcisi atadı

TÜGVA iki ilçe temsilcisi atadı
Güncel Yazdır

Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Daha önce Gebze, İzmit ve Gölcük ilçelerine atama gerçekleştiren TÜGVA, Darıca ve Başiskele ilçe temsilcilerini de atayarak beş ilçede teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz zaman diliminde başarılı çalışmalar ile büyük salon programlarına imza atan TÜGVA Kocaeli, 2016-2017 planlaması kapsamında Teşkilatlanma çalışmalarına hız vereceğini duyurmuştu. Hızlı aksiyon alma kabiliyetine sahip tecrübeli gençlerden oluşan İl Yönetimi, Darıca ve Başiskele temsilcilerini de atadı. TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf YAZICI; “Hedefimiz çok kısa süre içinde tüm ilçelerde teşkilatlanarak çalışmalarımıza hız kazandırmak olacaktır” dedi. Yazıcı ayrıca “ Geriye kalan yedi ilçede görüşmelerimiz ve mülakatlarımız devam ediyor. Dikkat edeceğimiz en önemli husus liyakat sahibi genç kardeşlerimizle yol yürümek olacaktır” diyerek vakfın hassasiyetlerine dikkat çekti.

 

treh

 

TÜGVA DARICA TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİNE “KEMAL AKA” ATANDI

Darıca İlçe Temsilciliği görevine atanan 1989 Gebze doğumlu Kemal AKA, ilköğretimini Kazım Karabekir İlkokulunda, lise öğrenimini Neşet Yalçın Anadolu Lisesinde, lisans eğitimini  ise Selçuk Üniversitesi İstatistik Bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini de 2014 yılında Marmara Üniversitesi İstatistik bölümünde tamamlamıştır. Şu anda Marmara Üniversitesi Bankacılık anabilim dalında doktora öğrenimine devam etmekte olan AKA, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Bankacılık bölümünde akademisyen olarak görev yapmaktadır.

 

tfhş

 

TÜGVA BAŞİSKELE TEMSİLCİLİĞİ GÖREVİNE “DR. İLYAS TÜRKÖZ” ATANDI

Yeni nesil gençliğin sosyal yaşamları adına ilk tercih edecekleri gençlik kuruluşu olma yolunda ilerleyen Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği Başiskele ilçesine de temsilci atamasını gerçekleştirdi. Başiskele İlçe Temsilcisi Dr. İlyas Türköz 1983 İzmit doğumlu. Şehit Cengiz Topel İlkokulu ve İhsaniye Anadolu Lisesini okuduktan sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Şu anda özel bir hastanede doktor olarak çalışmaktadır.

 

tldkgşsd

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr