22 Haziran 2018 Cuma

Yeni kimlik başvuruları başladı

Yeni kimlik başvuruları başladı
Güncel Yazdır

Çipli Yeni Kimlik kartlarının dağıtımına ülke genelinde olduğu gibi Karamürsel’de de başlandı. Yeni yılın ilk mesai gününde start alan proje kapsamında, yeni kimlik kartlarını almak için başvurular başlandı.

Karamürsel’de çipli kimlik kartları için ilk başvuranlar ise Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve Belediye Başkanı İsmail Yıldırım oldu.

 

BAŞVURULAR NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE

Yeni Kimlik kartlarına sahip olmak isteyen vatandaşların nufüs müdürlüklerine başvuruda bulunması gerekiyor. 3 yıl içerisinde proje kapsamında tüm vatandaşların çipli kimlik kartına sahip olması  planlanırken, kimlik kartlarının 10 yıl süreyle geçerli olacağı belirtiliyor.Çipli Kimlik karı için başvuruda bulunan Başkan Yıldırım, başlatılan projenin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

 

FJAL

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr