19 Mart 2018 Pazartesi

"Kardeşlik hukukunu öğretmeye devam edeceğiz’’

Kardeşlik hukukunu öğretmeye devam edeceğiz’’
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, Çayırova Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul idarecilerden verilen eğitim hakkında detaylı bilgi aldı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. 28 Derslik kapasiteli olan okulda incelemeler gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu’na, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’de eşlik etti. Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemizde ki ve kentimizde ki tüm okullarda kardeşlik hukukunu öğretmeye devam edeceğiz. Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz bugün dünden daha değerlidir” dedi.

 

idgşlj

 

AYNI KARARLILIKLA ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLECEK

Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu Muhammet Salih Çeğil, Okul Aile Birliği Başkanı Rukiye Kılınç ve 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi Ahmet Korkmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, okulun tüm katlarını gezerek incelemelerde bulundu. İnşaat sürecinde olan bölümler hakkında idarecilerden detaylı bilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Okul Aile Birliğinin de yer aldığı görüşmede, “Bu ilim yuvalarından dün nasıl teröre, kine, karmaşaya ve kaos cephelerine karşı duran nesil yetiştirildiyse bundan sonra aynı kararlılıkla çalışmalara devam edileceğine inanıyorum. Bu anlayış bizim vazgeçilmezimizdir” dedi.

 

EVLATLARIMIZIN UFKU VE HAYALİ OLACAK

Millet olarak birliğimizi yıkmayı hedefleyen iç ve dış kaynaklı terör örgütlerinin asla başarılı olamayacağını vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İnsanımızla birlikte buna asla izin vermeyeceğiz. İnanıyor ve biliyorum ki bu millet kazanacak, hainler kaybedecektir. İşte bunu da ülkemizin tüm ilim yuvalarında okuyan neslimizle yapacağız. Dünyaya hâkim olan her gelişmede evlatlarımızın ufku ve hayalleri olacak. Bu enerjiyi ortaya çıkaracak olanlarda gençliğimizdir” diye konuştu.

 

idigk

 

YAKIN ZAMANDA TAM PERFORMANSLA HİZMET VERECEK

Çayırova Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve idarecileriyle olan birlikteliğinde okulun çalışmaları ve mevcut durumu hakkında da bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, görülen eksikliklerin en kısa zamanda tamamlanacağı ve çevrede ki farklı okullardan yeni öğrencilerin geleceği bilgisini de aldı. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca, spor alanlarının oluşturulması ve geliştirilmesi konusunda da desteklerini ifade ederek ziyaretini tamamladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine