20 Mart 2018 Salı
Global Medya

Üzülmez’den yeni yıl mesajı

Üzülmez’den yeni yıl mesajı
Güncel Yazdır

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 2016 yılını değerlendirerek, yeni yıl dolayısıyla iyi dilek ve temennilerini bildiren bir mesaj yayınladı

Üzülmez Mesajında ;Değerli Kartepeli ve Kocaelili Hemşehrilerim; 2016 yılını geride bırakırken, yeni bir yılı daha umutlarımızla, dualarımızla ve emeklerimizle karşılamaya hazırız.Maalesef ki, dünyada ve ülkemizde hafızalarımıza kazınan pek çok acı olay yaşadığımız bir yıl geçirdik. Cennet vatanımız ve topraklarımız üzerinde ezelden beri oynanmaya devam eden oyunların, hain saldırıların ve girişimlerin her türlüsüne şahit olduğumuz ve her şeye rağmen milletçe örnek bir direniş sergilediğimiz bir yıl yaşadık. 

 

PUSULAR KURMAYA DEVAM EDECEKLER

Yine de bütün dünyaya; her durumda kenetlenebilmeyi, bir ve beraber olmayı başarabilen,  geçmişi 2000 yıllık şanlı bir tarihe dayanan Aziz Türk Milleti’nin gücünü, cesaretini, dirilişini bir kez daha şaşkınlık ve üzüntüyle izlettirdik. Oyun kuranların oyunlarına gelmedik, oyunlarını bozduk. Ama biliyoruz ki, dün olduğu gibi gelecekte de düşmanlarımız kötü emellerinden vazgeçmeyecekler. Onlar, Türkiye’mizi bölmek, parçalamak, yok etmek rüyasını görmeye ve yeni pusular kurmaya devam edecekler. 

 

GELECEK BİZİMDİR

Hükümetimiz ve yerel yönetimler olarak bizler de;  Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, vatan borcumuzu ödemek, şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak, düşmanlarımızın planlarını bozmak ve Dünyanın 5’ten büyük olduğunu onlara öğretmek için her zamankinden daha fazla çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Gelecek bizimdir, çocuklarımızındır, Asil Türk Milleti’nindir. Millet olma şuurumuz, inancımız ve çalışkanlığımız ilelebet  en büyük gücümüzdür.Bu vesile ile var olma sebebimiz olan aziz şehitlerimizin tümünü rahmet ve minnetle anıyor,Tüm dünyada barış, huzur, sağlık ve iyiliğin hâkim olduğu bir yıl yaşamayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. " diyerek iyi seneler dileklerini paylaştı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine