26 Nisan 2018 Perşembe

Sattığımızın 10 katı mülkümüz var

Sattığımızın 10 katı mülkümüz var
Röportaj Yazdır

Haber

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 2016’da İzmit’te yaptıklarını ve yapamadıklarını değerlendirdi. 2017’de öncelikli hedeflerinin her zaman olduğu gibi hak ve hukuku gözeterek hizmet etmek olduğunu söyleyen Doğan, “Kent için değil de kişisel tek bir mücadelem olmuşsa getirsinler, göstersinler. Hodri meydan.” dedi

30 YILLIK BORCU BİTİRDİK

2016 yılını gazetemize değerlenndiren Başkan Doğan, “2016, birçok başlatılan projenin bitirildiği ve yeni projelerin başlatıldığı bir yıl oldu. Bu anlamda özellikle mali konularda maliye ve SGK ile yaptığımız Türkiye’nin en büyük takasıyla, 110 milyonluk devlet borçlarının takası yapıldı. 30 yıllık borcu sıfırladık. Belediye yer satıyor diyorlar. Şu anda belediyenin, sattığının 10 katı mal değeri var. Yani, sattığı yerlerin 10 katı mülk değeri var.

MAFYAVARİ İNSANLAR

Şahsım olarak 2016 benim için çok verimli bir yıldı. Çok alın teri, akıl teri döktük. Enerjimiz de iyiydi. Siyasi parti ayrımı gözetmeden hareket ettik. Milletin parasına göz diken siyasetçi de olsa, medya da olsa, mafyavarı insanlarla da mücadele ettik. Milletin parasını kaptırmadık. O yüzden zaten İzmit Belediyesi ilçe belediyesi de olsa az evvel bahsettiğim projeleri yapabildik. Sur’da çatışmalar varken Mardin’e yardım ekibini götürüp orada bizzat bulunmayı seçtim.

ÇİZMELER OLMASA

Çamura bastık geçtik. Yarım saat yürüdük. Bir kısmını tarla yollarından yürüdüm. Ben cenaze namazına yetişeyim diye uğraşıyorum. Aslında istesem, namaza gitmeyi zorlamasam, mezarlık orta yerdeydi. Bazı siyasiler de baktı çamur, yürümedi orada kaldı zaten. Ben yürüdüm, cenaze namazına yetiştim. O çizmeler olmasa cenaze namazına yetişemezdim. Orada mevcut kaç tana siyasetçi vardı? Kimlerin katıldığına kimse bakmıyor. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr Aytaş Şömine BasiskeleSanayi