21 Haziran 2018 Perşembe

Boyraz'dan Yıldırım'a ziyaret

Boyraz'dan Yıldırım'a ziyaret
Güncel Yazdır

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

24. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi, Bursa, Yalova, Kocaeli Koordinatörü olan Osman Boyraz, Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirdiği ziyarette, Başkan Yıldırım’dan yatırım çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Osman Poyraz, körfezin incisi Karamürsel’e gelmekten mutlu olduğunu söyledi. Karamürsel Belediye Başkan’ı İsmail Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Karamürsel’in geleceğe yön verecek çalışmalar yaptığını açıkladı.

 

KÖRFEZİN İNCİSİ KARAMÜRSEL

‘’Bizim davamız yeni yapılan Osman Gazi köprüsüyle beraber, sanayiden uzak, geleceğin doğal yaşam alanı olacak Karamürsel’i planlamak. Yeşillikler içinde insanların huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlayacak bir şehiriz ve böyle kalmayı hedefliyoruz. Yaptığımız sahil düzenlemesi projesiyle Karamürsel’e yeni bir vizyon kattık, İstanbul gibi büyük bir şehrin nefes alacağı, huzur bulacağı bir vizyona ve doğal yaşam alanlarına sahip olduğumuz için çok şanslıyız’’ diyen Başkan Yıldırım, daha iyi hizmet verebilmek için daha fazla çalışacaklarının belirtti. Ziyaret sonunda Milletvekili Osman Poyraz, yaptığı yatırımlar ve doğal güzelliklerine sahip çıktığından dolayı Başkan Yıldırım’ı tebrik etti

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr