23 Mayıs 2018 Çarşamba

Halep’e yardım programları “Halep Çarşı” ile sürüyor

 Halep’e yardım programları “Halep Çarşı” ile sürüyor
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi'nin öncülük yaptığı Halep Ordaysa Kandıra Burada yardım kampanyasına yönelik yapılan kahvaltı programının ardından “Halep Çarşısı” adıyla bir kermes programı düzenlendi.

“BAŞKAN KÖKEN, HALEP ÇARŞISI'NI AÇTI”

“Söz konusu Hayır ise, Müslümanlar Olarak Birbirimizle Yarışmalıyız”

Kandıra Belediyesi'nin Halep’te yaşanan drama karşılık olarak düzenlemiş olduğu yardım programları sürüyor. Ev sahipliğini Kandıra Belediyesi'nin üstlendiği  Gülsima, İhh, İlim Yayma Cemiyeti, Kent Konseyinin destek verdiği  “Halep Çarşısı “ adıyla düzenlenen hayır kermesi Başkan Ünal Köken’in katılımıyla gerçekleşti. Açılışta konuşan Başkan Köken, hayır amacıyla  yapılan her işte Müslümanlar olarak birbirimizle yarışmalı ve mazlum kardeşlerimizin yanında olmayı kendimize görev edinmeliyiz dedi.

 

ker

 

CUMA GÜNÜNE KADAR DEVAM EDECEK

Açılış kurdelesini kesen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ardından eşi Elif Köken’le birlikte kermesi gezerek hayır amaçlı alışveriş yaptı.  Alışveriş boyunca bir yandan da Kandıralı hemşerileriyle sohbet eden Başkan Köken, Halep Çarşısı Kermesimize gösterilen yoğun ilgiden memnunuz. Üç gün sürecek kermesimize tüm Kandıralıları bekliyoruz dedi. Halep için bizlerde varız diyen Başkan Ünal Köken’e tam destek veren hemşerileri, birlik beraberliğin olduğu yerlerde ortaya çıkan her işin mutlaka yerine ulaşacağını ifade etti.

Yiyecek, kıyafet, el işi ürünleri,  ayakkabı gibi birçok ürünün olduğu  Halep Çarşısı Kermesi, 30 Aralık Cuma gününe kadar devam edecek.  

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr