27 Mayıs 2018 Pazar

Çelikiz'den Başkan Görmez'e ziyaret

Çelikiz'den Başkan Görmez'e ziyaret
Güncel Yazdır

Başiskele Barbaros Cami İmam Hatibi ve Din Görevlileri Derneği Başkanı aynı Zamanda Gölkent Kur’an Kursu Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Kadir Çelikiz Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’le Ankara’da Makamında bir araya geldi. Çelikiz ziyaretinde 5 dönüm arazi üzerine inşa edilen Gölkent Cami ve Kur’an Kursu’nun son durumu hakkında bilgiler aktardı.

İzmit Gölkay Tesisleri’nin bulunduğu Çayırköy mevkiinde yer alan ve halen inşaatı devam eden kurstaki çalışmaları bir süre önce incelemek için ilimize gelen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ve Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş’ın ardından Gölkent Cami ve Kur’an Kursu Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Kadir Çelikiz’de Diyanet İşleri Başkanlığı’nı ziyarette bulundu.

 

Ç2

 

TABLO HEDİYE ETTİ

Başkan Kadir Çelikiz Kocaeli’de yapılan örnek projeyle İslami ilimlerle ilgili eğitimlerin yanı sıra hizmet içi eğitim kursları düzenlenerek, gençlerin manevi ve fiziksel ihtiyaçları karşılanacağını, ideal bir hafız olmalarının sağlanacağının altını çizerek Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e bir sunum gerçekleştirdi. Kadir Çelikiz daha sonra Görmez’e tablo hediye etti.    

 

Ç1

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr