20 Nisan 2018 Cuma

Başiskele'de 2 dev açılış

Başiskele'de 2 dev açılış
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın seçim beyannamesinde söz verdiği semt konakları projesinin 6'ncısı da ilçeye kazandırıldı.

Daha önce Serindere, Yeşilkent, Camidüzü, Sepetlipınar, Doğantepe mahallerinde hizmete açılan semt konaklarının ardından 6. Semt konağı Vezirçiftliği Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi de ilçeye kazandırıldı.

 

ÖRNEK PROJE SEMT KONAKLARININ 6. SI AÇILIYOR

1,5 milyon tl’ye mal olan Vezirçiftliği Mahallesi Ayvaz Sokakta yer alan, Vezirçiftliği Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi 1115m² toplam alana sahip. Zemin katında 234m²’lik düğün salonu bulunuyor. 1.katında da Muhtarlık hizmet binası, kütüphane, fatura ödeme merkezi, kafeterya, derslik ve bayanlara beceri kurs odaları bulunuyor. Bu son derece kapsamlı ve donanımlı hizmetleri sunacak olan binanın ikinci katı ise gençlik aktivite alanı olarak kullanılacak, bu aktivite alanda bilgisayar odasından, satranç odasına, şark odasından, sohbet odalarına kadar gençler için her şey düşünülmüş. Hizmette sınır tanımayan merkezin 3. katı ise sadece bayanlara özel spor merkezi şeklinde tasarlanarak fitnes ve plates odaları olarak planlanmış şekilde.

 

asdfsdg

 

Başkan Ayaz aynı zamanda ilçenin ihtiyaç duyulan güzel noktalarında birbirinden güzel tema parkı projesini hayata geçiriyor. Bunlardan biri de basında oldukça ilgi toplayan Ada Park projesiydi. Ada Park projesinin I.etabında Kız Kulesi temalı park oldukça dikkat çekti. Başkan Ayaz bu parkı daha da genişleterek derenin karşısını İstanbul Boğazı figürlü köprü ile bağladı ve Galata Kuleli ikinci etabı tamamladı.

 

dsfg

 

ADA PARK II. ETAP GALATA KULESİ TEMASI İLE AÇILIYOR

Ada Park II. Etabın, toplam alanı 3,500 m² galata kulesi figürü( 2,5 m çap-7,5 yükseklik) iki kuleli oyun grubu, fitness aletleri, dönence, 4 adet kameriye, 2 piknik masası, 4 adet bank ve park meydanında çiçek figürü bulunuyor. 53 metre uzunluğunda olan etabı birbirine bağlayan köprü (boğaziçiköprüsü), peyzaj düzenlemesi, park etrafı çit düzenlemeleri yapılarak vatandaşlar tarafından tercih edilen oldukça eğlenceli bir park haline geldi. Uzun süredir vatandaşların kullanımına sunulan park gündemlerin yoğunluğundan dolayı açılamamıştı. Başkan Ayaz bu güzel tema parkını da Vezirçiftliği Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi ile birlikte açmış olacak.

 

fhcgdf

 

Sürekli gelişen ve değişen, öncü ve örnek hizmetlere imza atan Başkan Ayaz 2.5 milyon türk lirası değerindeki bu iki dev yatırımın açılışını birden yapacak. Açılış 30 Aralık 2016 Cuma günü saat 14.00’de Vezirçiftliği Mahallesi Ayvaz sokak önünde yer alan Vezirçiftliği Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi önünden yapılacak. Açılışa milletvekilleri ve Kocaeli il protokolünün önde gelenlerinin tam katılımı bekleniyor. Program Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayacak olup, protokol konuşmaları, açılış kurdelesinin kesimi ve merkezin gezilmesi ile tamamlanacak. Programa katılan tüm misafirlere çeşitli ikramlarda bulunulacak.   
asfdg

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi