19 Haziran 2018 Salı

Namazgah Kültür Merkezi’nin temeli atıldı

Namazgah Kültür Merkezi’nin temeli atıldı
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesinin önemli projeleri arasında yer alan Namazgah Kültür Merkezi’nin temel atma töreni Başkan Köken’in düğmeye basmasıyla birlikte gerçekleştirildi

Kandıra Belediyesi tarafından projelendirilen ve yapımına başlanılan Namazgah Kültür Merkezi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Konferans salonu, sinema salonu, düğün salonu, kütüphane, hamam, öğrenci bilişim merkezi vb. birçok sosyal donatı alanını içinde barındıracak olan Namazgah Kültür Merkezi’nin yapımı konusunda büyük emek harcayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, temel atma töreninde yaptığı konuşmada,''Kandıra’da birçok başarılı çalışmaya ilke imza attıklarını ifade ederek Kandıra’nın beklediği Namazgah Kültür Merkezine en kısa zamanda kavuşacağını vurguladı.

 

ÜSTÜN HİZMETLER

“Kısa zamanda tamamlamayı hedeflediğimiz Kültür Merkezimiz ilçemiz için büyük öneme sahip” diyen Başkan Ünal Köken, başta gençlerimiz olmak üzere Kandıralı hemşehrilerimizin talep ettiği Namazgah Kültür Merkezi’nde 700 kişi kapasiteli düğün salonu, çocuk oyun alanları, pergoleler, yürüyüş yolları ve geniş kapsamlı otopark ve sosyal alanların olacağını müjdeledi. Namazgah projesinin  kentin özgün kimliğine kavuşması, kültür sanat adına yepyeni platformlar açılması için bir başlangıç olduğunu sözlerine ekleyen Köken, belediye olarak yaptıkları tüm projelerde üstün gayret gösterdiklerini belirtti. İlçedeki kültür sanat faaliyetlerinin de artmasını sağlayacak olan Namazgah Kültür Merkezi’nin tüm Kandıralılara hayırlı olmasını dileyen Başkan Köken, hizmetlerin süreceğini belirtti. 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr