23 Mayıs 2018 Çarşamba

Vali Güzeloğlu Karamürsel muhtarlarıyla buluştu

Vali Güzeloğlu Karamürsel muhtarlarıyla buluştu
Vali Güzeloğlu Karamürsel muhtarlarıyla buluştu
Güncel Yazdır

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 21’inci Muhtarlar Toplantısı’nda Karamürsel ilçesi muhtarlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu

Vali Hasan Basri Güzeloğlu Karamürsel ilçesi muhtarları ile bir araya geldi. 21’inci Muhtarlar Toplantısı, Valilik Akçakoca Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda ilçe kaymakamları, il müdürleri, il müftüsü Yusuf Doğan, il jandarma komutanı Mehmet Karadeniz de yer aldı. Toplantı 15 Temmuz şehitlerini anmak için hazırlanan sinevizyon gösterimiyle ve ardından Karamürsel ilçesinin tanıtımıyla ilgili slayt gösterisiyle başladı.

 

GÜZELOĞLU: ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Vali Hasan Basri Güzeloğlu konuşmasında, “Körfezimizin incisi, geleceği aydınlık ilçemiz Karamürsel hem ilimiz hem ülkemiz için bir değerdir. Bugün sizlerle birlikte devam eden çalışma, yatırım ve hizmetlerimizi konuşarak daha iyi çalışmalar elde etme amacındayız. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana bu vatan için, devletimiz için hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bilinmelidir ki şehitler en yüce makamın sahibidirler. Bizde onların yolundan gidiyor ve çalışmalarımızı ona göre planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

"TÜRKİYE HEDEFLERİ OLAN BİR ÜLKEDİR"

Konuşmasının devamında Güzeloğlu, “Türkiye tüm ihanet planlarına rağmen yoluna devam eden 2023 ve 2071 gibi hedefleri olan bir ülkedir. İnşallah daha büyük hedeflere doğru hızla ilerleyecektir. Bu hedeflere ulaşmak hepimizin ortak çalışmasıyla oluyor. Bu perspektiften baktığımızda Kocaeli’mizde ülkemizin en güzide büyükşehirlerinden bir tanesidir. O yüzden Kocaeli’nin her köşesindeki tüm meseleler bizim önceliğimizdir. Muhtarından başlayıp Valiye kadar herkesin en büyük mesuliyeti vatandaşlara karşı olan sorumluluğudur” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr