27 Mayıs 2018 Pazar

Romatem’den engelliler için protokol

Romatem’den engelliler için protokol
Sağlık Yazdır

Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu ve Kocaeli Çağdaş Engelliler Derneği arasında protokol imzaladı

Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir sağlık grubu olan ve 2010 yılından bu yana hizmet veren Romatem Kocaeli Hastanesi, Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu ve Çağdaş Engelliler Derneği ile protokol imzaladı. Protokolün tanıtım panelinde fizik tedavi uygulamaları, tedavi metotları yenilikler hakkında bilgiler verildi.

 

PANELE YOĞUN KATILIM
Kocaeli Fuarı alanında bulunan Sivil Toplum Merkezinde düzenlenen panele Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Aslanhan, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bolat, Kocaeli Çağdaş Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Danacı, Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü yönetimi, Başiskele Kent Konseyi Özürlüler Koordinatörü Ümmühan Aysu, Romatem Kocaeli Hastanesi Başhekimi İmdat Özkol, İşletme Müdürü Gülhan Taner, Fizyoterapist Volkan İpar ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Çiğdem Erkurt ve engelli vatandaşlar katıldı.

 

ASLANHAN: ALANLARINDA ÇOK İYİLER
Panelde konuşan Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Aslanhan, protokolde emeği geçen Romatem hastanesi başka olmak üzere herkese teşekkür etti. Fizik tedavi alanında Romatem Hastanesinin çok iyi olduğunu belirten Aslanhan, Romatem Hastanesine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendileri  alanlarında çok iyiler. Fizik tedavi süreci çok zor bir süreç. Engelli hastasının acaba bir adımı ne zaman atar, acaba bir kaşığı ne zaman tutar diye bekleyen yakınları var. Bu anlamda onlara her türlü desteği gösteren hastaneye ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

bilgi

 

KONUKLARA BİLGİ VERİLDİ
Ardından söz alan Kocaeli Çağdaş Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Danacı, protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından söz alan Romatem Kocaeli Hastanesi Başhekimi İmdat Özkol, katılımcılara sunum eşliğinde fizik tedavi uygulamaları, tedavi metotları yenilikler hakkında bilgiler verdi. Nörolojik, ortopedik ve pediatrik rehabilitasyon ile tedavi yöntemleri hakkında katılımcıları bilgilendiren Özkol, engelli vatandaşların devlet desteği ile ücretsiz tedavi süreçleri hakkında bilgi verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr