23 Nisan 2018 Pazartesi

Trafik sorunu meclise taşındı

Trafik sorunu meclise taşındı
Siyaset Yazdır

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak Darıca, Gebze ve Çayırova’da yaşanan trafik çilesini gündeme getirdi.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan; Çayırova Köprüsü’nün yol çalışması nedeniyle kapatılmasının tüm trafiğin Osmangazi tren istasyonu üstünde topladığını, bu nedenle de işe gidiş ve işten çıkış saatlerinde trafiğin tek bir noktada sıkışıp kaldığını söyledi.

 

"NE ZAMAN BİTECEK?"

Gebze’nin girişinde E-5 üzerindeki yol çalışmasının trafik sorununu arttırdığını söyleyen Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, "Gebze’nin girişinde ve Çayırova Köprüsü’nde devam eden yol çalışmaları ne zaman bitecek? Tüm yol çalışmalarının aynı anda yapılmasının mantıklı bir gerekçesi var mı? Vatandaşlarımız bu çileyi neden çekiyorlar?“ diye sordu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Dilovası 23 Nisan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi