23 Mayıs 2018 Çarşamba

Büyükşehir, tablet ihalesi yaptı

Büyükşehir, tablet ihalesi yaptı
Eğitim Yazdır

Büyükşehir Belediyesi 20 Temmuz’da iptal ettiği tablet ihalesini gerçekleştirdi

Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde 6’ncı sınıf öğrencilerine verilecek 29 bin 472 adet tablet alımı için yapılan ihaleye 3 firma teklif verdi. 23 milyon 394 bin 873 TL yaklaşık maliyetli ihalede en düşük teklifi 25 milyon 463 bin 808 TL ile Vestel Elektronik San.Tic. Aş. verdi. Aidata Bilimsel Kurumsal Tic. San A.Ş’nin 27 milyon 862 bin 828 TL teklif verdiği ihalede Casper 29 milyon 884 bin 608 TL’lik teklif verdi. İhalenin Komisyon Başkanlığı'nı Yaygın Eğitim Şube Müdürü Bahadır Bedir üstlendi.Firmalar arasında 15 gün içerisinde ihale komisyonu değerlendirme yapacak teknik şartlar ve istenilen ürünlerin karşılayacak olan firma kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Belediye yetkilileri tablet bilgisayarları beğenmedikleri takdirde 25 Mayıs tarihine kadar yeniden ihale yapabilecekler. İhaleyi alan firma bilgisayarların dağıtımını sözleşmenin imzalanmasından sonraki en geç yüz otuz gün içerisinde tamamlamak zorunda.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr