23 Mayıs 2018 Çarşamba

Yeni Kızılay yönetimi Durmaz’ı ziyaret etti

Yeni Kızılay yönetimi Durmaz’ı ziyaret etti
Yeni Kızılay yönetimi Durmaz’ı ziyaret etti
Sağlık Yazdır

Türk Kızılayı Kocaeli Şubesi’nin yeni yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Durmaz, Kızılay’ın yeni yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.

Türk Kızılayı Kocaeli Şubesi, Genel merkez tarafından yapılan atamayla Şube  başkanlığına getirilen  Dr. Cengiz İpek   ile yönetim kurulu üyeleri  hazır bulundu. Ziyarette, Kızılay Şube Başkanı İpek  İl Sağlık Müdürü Durmaz’a Kocaeli Kızılay Şubesinin 1920 yılında kurulduğunu, Kızılay´ın ülkemiz ve ilimiz genelinde sürdürdüğü çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. İpek  Türk Kızılay’ının ülkemiz için çok önemli bir kuruluş olduğunu, halkımızın da bu bilinçle maddi ve manevi yardımlarını esirgememesi gerektiğini  ifade ederek Kızılay´ın ülke genelinde Başlattığı Halep´e yardım kampanyası  ile ilgili  İpek  Durmaz’dan  kampanya ile ilgili destek istedi. İpek sözlerine “ bu acıya merhem olmak için herkesin gücü nispetinde bu kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” diyerek  “Cep telefonunuza ‘HALEP´ yazıp 2868´e göndereceğiniz bir mesajın bedeli 10 TL´dir” dedi.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İl Sağlık Müdürü Durmaz ise Türk Kızılayı’nın 148 yıllık geçmişi ile köklü bir kuruluş olduğu, Kızılay’ın toplumda çok büyük bir yeri ve anlamı olduğunu ifade eden Durmaz, profesyonel ve başarılı hizmetlerle yardım organizasyonlarının daha da büyüyeceğine inandığını kaydetti. Türk Kızılay’ının gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yaptığı çalışma ve faaliyetlerle büyük bir takdir topladığını belirterek, Kızılay Şube Başkanı İpek ve beraberindekilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr