23 Mayıs 2018 Çarşamba

Derince Eğitim Araştırma'da tadilat çalışmaları sürüyor

Derince Eğitim Araştırma'da tadilat çalışmaları sürüyor
Sağlık Yazdır

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tadilat çalışmaları, vatandaşların daha iyi ve kaliteli hizmet alabilmesi için hız kesmeden devam ediyor.

Hastane servislerinde eskiyen duvarlarda ve zeminlerde boyama ve tadilat çalışmaları hızlı bir şekilde yapıldı. Aynı zamanda hastanedeki eskiyen kaldırımlar ve asfaltlar yenilendi.Hastaların iyileşme sürecini artırdığı için hastane koridorları manzara ve resimlerle süslendi, çocuk poliklinik ve servisleri çocukların ilgisini çeken resimler ve çizgi film karakterleri ile donatıldı.Hastaların bekleme alanlarının fiziksel yapısı düzenlenerek, rahat koltuklarda televizyon ve otomatik içecek makinelerinin olduğu, ferah ve aydınlık bekleme alanları oluşturuldu.

 

GÜNEŞ: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Konuyla alakalı açıklama yapan Hastane Yönetici/Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş  "Hastanemizdeki çalışmalar hastalarımızın hizmet almasını engellemeyecek şekilde devam ediyor. Hastanemizdeki birimlerimizin  küçük bir kısmı dışında, % 95 oranında tadilat ve boya işleri tamamlanarak yenilendi. Geriye kalan Kardiyoloji, Çocuk,  Süt çocuğu ve Kadın doğum servislerinde çalışmalarımız önümüzdeki aylarda tamamlanacak şekilde devam ediyor. Vatandaşlarımızın hastanemizden en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr