23 Mayıs 2018 Çarşamba

Özışık ve Yarar ‘Diriliş’ için geliyor!

Özışık ve Yarar ‘Diriliş’ için geliyor!
Kültür-Sanat Yazdır

Gazeteci Süleyman Özışık ve Mete Yarar “17/25 Aralık- 15 Temmuz Darbe, Diriliş, Direniş” konulu konferansı ile 12 Aralık Pazartesi günü 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan kültür merkezi salonunda Gebzelilerle buluşacak. Başlama saati 19:00 olan konferansa tüm Gebzeliler davetli.

Gebze Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri Gebzelilere hitap eden konu ve konuklarla hız kesmeden devam ediyor. Kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Gazeteci Süleyman Özışık ve Mete Yarar “17/25 Aralık- 15 Temmuz Darbe, Diriliş, Direniş” konulu konferansı ile Gebzeliler ile bir araya gelecek. Gebze Belediyesi ve Gebze Eğitim-Bir-Sen İşbirliği ile düzenlenecek programda 17/25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimlerinin perde arkasında yaşananlar enine boyuna konuşulacak. Konferans 12 Aralık Pazartesi günü 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan kültür merkezi salonunda gerçekleşecek. Başlama saati 19:00 olan konferansa tüm Gebzeliler davetli.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr