28 Mayıs 2018 Pazartesi

Validen kaymakamlara veda yemeği

Validen kaymakamlara veda yemeği
Validen kaymakamlara veda yemeği
Validen kaymakamlara veda yemeği
Güncel Yazdır

Vali Hasan Basri Güzeloğlu tarafından tayini çıkan vali yardımcısı ve kaymakamlara veda yemeği düzenlendi

01 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede Yayımlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile ;  3 yıldır Vali Yardımcılığı görevini yürüten Hacı Mehmet Kara’nın Çeşme Kaymakamlığına, 3 yıldır Çayırova Kaymakamlığı görevini yürüten Turgut Çelenkoğlu’nun Salihli Kaymakamlığına, 6 yıldır Gölcük Kaymakamlığını yürüten Adem Yazıcı’nın Arifiye Kaymakamlığına ve 5 yıldır Başiskele Kaymakamlığı görevini yürüten Ali Partal’ın Silivri Kaymakamlığına  atanmaları nedeniyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

 

YOĞUN KATILIM  

Ramada Otelde düzenlenen veda yemeğine; Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Metin Gürak, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Gebze Başsavcı Vekili Sıddık Ilgar, Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Aziz İnci, Osman Sarı ve Dursun Balaban, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz katıldılar.

 

VALİ GÜZELOĞLU'NDAN HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİ

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara ile Kaymakamlar; Turgut Çelenkoğlu,  , Adem Yazıcı ve Ali Partal’a   bugüne kadar Ülkemizin çeşitli illerinde, ilçelerinde ve ilimizde  yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi ve hayırlı olması temennisinde bulundu. Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara  ile Kaymakamlar; Turgut Çelenkoğlu, Adem Yazıcı ve Ali Partal  ise teşekkür edip, Sayın Vali  ile çalışmaktan onur duyduklarını belirterek,   şükranlarını sundular. Konuşmaların ardından Sayın Vali ve protokol üyeleri günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr