28 Mayıs 2018 Pazartesi

6 ilçenin kaymakamı değişti

6 ilçenin kaymakamı değişti
Güncel Yazdır

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Bu karar kapsamında ilimizdeki 6 ilçenin kaymakamı değişirken 2 yeni vali yardımcısı da ilimize atandı

Resmi Gazete'de yayınlanan kararname kapsamında 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirildi. 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi. Kararnameye göre ilimizdeki 6 ilçenin Kaymakamı değişti. Kaymakamı değişen ilçeler,Çayırova, Gölcük, Başiskele, Kandıra,Dilovası ve Derince oldu. Kararname kapsamında ilimize Vali Yardımcılıkları görevlerine Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik ve Hatay Vali Yardımcısı Hasan Gözen atanırken Vali yardımcısı Hacı Mehmet Kara ise Çeşme Kaymakamlığı görevine getirildi.

 

İSMAİL ÇİÇEK AYDIN'A ATANDI
Kararnameye göre 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirildi. 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak atanırken geçtiğimiz günlerde görevden uzaklaştırılan Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek de Aydın Valiliği Hukuk Müşavirliğine getirildi. İsmail Çiçek, FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında 24 Kasım Perşembe günü açığa alınmış ve, gözaltına alınmıştı.Çiçek'in ilerleyen günlerde adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

 

2 YENİ VALİ YARDIMCISI ATANDI
Kararname kapsamında Vali yardımcılıkları görevlerine Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik ve Hatay Vali Yardımcısı Hasan Gözen atandı. Vali yardımcısı Hacı Mehmet Kara ise Çeşme Kaymakamlığı görevine getirildi.

 

ARTIK-YENI-MAN---Kopya

 

6 İLÇEDE KAYMAKAM DEĞİŞTİ

Resmi Gazete'de yayınlanan kararname kapsamında 6 ilçenin Kaymakamı değişti. Kaymakamı değişen ilçeler,Çayırova, Gölcük, Başiskele, Kandıra,Dilovası ve Derince oldu. Kararnameye göre Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu Salihli Kaymakamlığına atanırken Ankara Vali Yardımcısı Mustafa Hotman'da Çayırova Kaymakamı oldu. Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı Sakarya Arifiye Kaymakamlığı’na görevlendirilirken Gölcük Kaymakamlığı’na da Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Altıntaş geldi. Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Silivri Kaymakamı oldu. Başiskele Kaymakamlığı'na ise Demirci Kaymakamı Atila Kantay atandı.

 

YENİ KANDIRA KAYMAKAMI KOÜ'DEN MEZUN
Kararname kapsamında Ağrı Vali Yardımcısı Mehmet Soğukpınar Kandıra Kaymakamı oldu. Kandıra'nın yeni Kaymakamı Mehmet Soğukpınar'ın KOÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olduğu öğrenildi. Kararnameyle Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler Kaymakamlığı görevine getirilirken Gaziantep Vali Yardımcısı Mustafa Asım Alkan Dilovası Kaymakamı oldu. Kararnameyle Derince Kaymakamlığı’na Sakarya Vali Yardımcısı Akın Yılmaz atandı. Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım daha önce Kastamonu’ya vali olarak atanmıştı. Derince Kaymakamlığını vekaleten Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can yürütüyordu. 

 

ARTIK-YENI-MAN---Kopya

 

11

 

33

 

ARTIK-YENI-MAN---Kopya

 

1

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr