22 Haziran 2018 Cuma

Ünlü: Kocaeli’de samimi bir yapı kuruldu

Ünlü:  Kocaeli’de samimi bir yapı kuruldu
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında,” Geçmişte ne kadar tek ses gibi gözüksek de farklı dünya görüşüne sahip insanların olduğunu yaşadık, gördük. Kafasının arkasında hiçbir şey olmayan, devletinin yanında olan bir Kocaeli teşkilatları var artık. İlk defa samimi bir yapı Kocaeli’de kurulmuştur” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gerçekleştirdiği haftalık olağan basın açıklamasında Tramvay çalışmaları, KEV tesislerinin durumu, AB ve teşkilat çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu. Ünlü basın açıklamasında,” Tramvay projesiyle ilgili kriz masası kurmayan yerel yönetim vurdumduymaz bir şekilde çalışmalara devam ediyor. Esnaflara afet kapsamına alınarak bir vergi indirimi yapılabilir. Esnafın siftah yapmadan kepenk kapattığını görüyoruz. İlgililer esnaflara vergi affı gibi yardımlarda bulunmalılar. Yenikapı ruhu açısından da bu önemli bir çıkış olacaktır. Büyükşehir’in yetkilileri oturup bu çalışmaları yaparak, vergi borçlarına yönelik bir af çıkartabilir. Esnafımıza sahip çıkmak zorundayız. Bugün bunu yapmazsak esnaf Yenişehir Mahallesinde olduğu gibi kendi tahtta köprüsünü yapar adını da Şeyh Şamil köprüsü koyar” ifadelerini kullandı.

 

SARIBAY’A, KEV’E VE KOCAELİSPOR’A TEŞEKKÜR

Kocaelispor’da olumlu gelişmelerin olduğunu belirten Ünlü,” 7 il başkanı bir araya geldiğinde CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a Kocaelispor ile ilgili görev verilmişti. Kocaelispor’la ilgili olumlu bir aşamaya gelindi. CHP il başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaelispor ve KEV yönetimine teşekkür ediyorum. KEV’le ilgili sıkıntının bu akşam ya da yarın yapılacak toplantılarla çözüleceğini düşünüyorum” dedi.

 

“AB BİTMİŞTİR”

Bugün AB bildiğiniz üzere görüşmeleri dondurdu diyen Ünlü,”  Biz hayal ettiğimiz Turan’ı gerçekleştirdiğimizde Türkiye güçlenecektir. Yıllardır AB için verdiğimiz çabayı Turan için verseydik lider ülke konumundaydık. Devletine bağlı 300 milyonluk Türk Dünyası’na Türkiye lider olabilecek güçtedir. AB bitmiştir, miadını doldurmuştur. Ben MHP İl başkanıyım, bizi bile bağlamıyor” ifadelerini kullandı.

 

“TEK SES OLAN BİR TEŞKİLAT GÖRECEK HERKES”

Teşkilat olarak saha çalışmalarına yönelik hazırlıklar yaptıklarını ifade eden Ünlü,”  İstişare toplantımızda 12 günlük saha çalışmalarımız hakkında anlaştık. Zor bir sınavdan geçmiş bir teşkilatız. Zorlu bir mücadeleden dik bir şekilde çıkmayı başardık. Teşkilatları hazır tutmak anlamında fikir birliğine vardık. Tabanı hazırlama anlamında da bu çalışmaların faydalı olacağını düşünüyoruz. Tek ses olan, ortak hareket eden bir Kocaeli teşkilatı görecektir herkes. Geçmişte ne kadar tek ses gibi gözüksek de farklı dünya görüşüne sahip insanların olduğunu yaşadık, gördük. Kafasının arkasında hiçbir şey olmayan, devletinin yanında olan bir Kocaeli teşkilatları var artık. İlk defa samimi, kafasının arkasında bir şey olmayan bir yapı Kocaeli’de kurulmuştur. Bununla gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

 

MHP SAHA ÇALIŞMALARI PROGRAMI

 

06 Aralık 2016 Salı – Çayırova

07 Aralık 2016 Çarşamba – Kandıra

08 Aralık 2016 Perşembe – Dilovası

09 Aralık 2016 Cuma – İzmit

13 Aralık 2016 Salı – Kartepe

14 Aralık 2016 Çarşamba – Darıca

15 Aralık 2016 Perşembe – Gebze

16 Aralık 2016 Cuma – Karamürsel

20 Aralık 2016 Salı – Derince

21 Aralık 2016 Çarşamba – Körfez

22 Aralık 2016 Perşembe – Gölcük

23 Aralık 2016 Cuma – Başiskele

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr