18 Temmuz 2019 Perşembe
Biyografi
Radiye Sezer Katırcıoğlu

Radiye Sezer Katırcıoğlu

Ak Parti Kocaeli Milletvekili

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015

1965 Yılında Malatya’da doğdu. 1967 yılından itibaren İzmit’te yaşamakta. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi İzmit’te okudu.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisans ve Atılım Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi - Yüksek Lisansı Yaptı.“Adalet ve Kalkınma Partisi Yönetimindeki Kadın” Konulu Tez’iyle, Yüksek Lisans, Bölüm Birincisi olarak Mezun oldu.  2003 yılında AK Parti Kocaeli Kadın Kolları MKYK Üyesi - İl Teşkilat Başk. Yardımcılığı ve 2005 yılından itibaren, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları’nda MKYK Üyeliği ve Siyasi Hukuki İşler - Halkla ilişkiler Başkan Yardımcılığı yaptı.

2009-2014'te, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları, STK ve Aileden Sorumlu Komisyon Başkanlığı yaptı.2014 AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyeliği ve Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptı.

Türkiye Diyanet Vakfı KAGEM (Kadın Aile ve Gençlik Merkezi) Sosyal ve Kültürel Projeler Birimi Yöneticisi olarak Toplumsal Problemlerle ilgili Projeler ve Uygulamalar yapmakta. Yayınlanmış Makale ve Uygulanmış Çalışmaları var.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yetkili Ebru Sanatçısı. Evli ve İki Çocuk Annesi. Orta seviyede İngilizce bilmekte.

 

Reklam

Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem